Cenovnik knjiga

Ostalo

KnjigaPuna cenaAkcijska
Adobe Photoshop CC Učionica u knjizi + DVD16941540
Algoritmi i strukture podataka1089750
Android programiranje bez oklevanja26622420
C++ programiranje igrica – Osnove16281480
C# osnove programiranja17501550
Dizajn funkcionalnih Web strana CD1078750
HTML5 i CSS3: briljantno935850
Internet 50715500
Izrada aplikacije u praksi913650
Java za 24 časa15071370
JavaScript korak po korak16501500
Microsoft Office Outlook 2003 korak po korak CD385100
Microsoft računarski rečniк1320950
Naučite da programirate uz Scratch935650
Osnove bezbednosti mreža CD19471770
Osnove projektovanja Web prezentacija649450
PHP i MySQL za dinamičke veb sajtove21891990
PHP i MySQL za dinamicke veb sajtove: bukvar za nestrpljive24092190
Programiranje – klase i objekti990700
Python bez oklevanja20461860
Python opušteno14851050
Strateški marketing na Internetu726510
TCP/IP – Principi, protokoli i arhitekture16391150
Umrežavanje računara: Od vrha ka dnu, prevod 7. izdanja29702700
Umrežavanje računara: Od vrha ka dnu, prevod 6. izdanja38503500
Veb programiranje935850
Zbirka zadataka iz programskog jezika C#913650
Zbirka zadataka za pripremu prijemnog ispita iz matematike na Računarskom fakultetu14301000

Srednjoškolski užbenici

KnjigaPuna cenaAkcijska
C++ Osnove programiranja935850
Metodička zbirka zadataka iz programiranja sa rešenjima u Pascalu12651150
Osnovi programiranja u okruženju grafičkih OS: Programski jezik C#440400
Osnovi programiranja u okruženju grafičkih OS: Programski jezik C#: Priručnik za nastavnike220200
Programiranje – klase i objekti990700
Veb programiranje935850

Univerzitetski užbenici

KnjigaPuna cenaAkcijska
Android programiranje bez oklevanja26622420
C++ Izvornik27171900
C++ opušteno19801800
C# – Izvornik935650
C# osnove programiranja17501550
Dizajniranje korisničkog interfejsa715500
Gotova rešenja (Design Patterns) – Elementi objektno orijentisanog softvera935650
Heuristike objektno orijentisanog dizajna429300
Hronologija nastanka i razvoja računara770550
Izrada aplikacije u praksi913650
Java 2 JDK 5: od početka17161200
JAVA 2 Tom II – Napredne tehnike16501150
Java (SE 7) Tom I – Osnove, prevod devetog izdanja31902900
JavaScript korak po korak16501500
Microsoft Visual C# 2012 korak po korak28492590
Naučite da programirate uz Scratch935650
Objektno orijentisani način mišljenja572400
Objektno orijentisano konstruisanje softvera CD715650
Osnove dizajna i analize algoritama1089990
Osnove jezika C++715500
PHP i MySQL za dinamicke veb sajtove: bukvar za nestrpljive24092190
Programiranje Android aplikacija14851350
Programski jezik C792720
Programski jezik C – Rešenja zadataka638580
Programski jezik Java1287900
Refaktorisanje – Poboljšanje dizajna postojećeg koda1001700
Softversko inženjerstvo18371670
Testiranje softvera u praksi935850
UML – Vodič za korisnike1078750
UML za projektovanje baza podataka715500
Uvod u Python17601600
Vizuelno modelovanje: Rational Rose 2002 i UML16550

Reviews

Još nema komentara.

Budite prvi koji će te ostaviti utisak “Vizuelno modelovanje: Rational Rose 2002 i UML”