Cenovnik knjiga

Ostalo

KnjigaPuna cenaAkcijska
Adobe Photoshop CC Učionica u knjizi + DVD16941540
Algoritmi i strukture podataka1089750
Android programiranje bez oklevanja26621850
C++ programiranje igrica – Osnove16281480
C# osnove programiranja17501550
Dizajn funkcionalnih Web strana CD1078750
HTML5 i CSS3: briljantno935850
Internet 50715500
Izrada aplikacije u praksi913650
Java za 24 časa15071050
JavaScript korak po korak16501500
Microsoft Office Outlook 2003 korak po korak CD385100
Microsoft računarski rečniк1320950
Naučite da programirate uz Scratch935650
Osnove bezbednosti mreža CD19471770
Osnove projektovanja Web prezentacija649450
PHP i MySQL za dinamičke veb sajtove21891990
Python bez oklevanja20461860
Python opušteno14851050
Strateški marketing na Internetu726510
TCP/IP – Principi, protokoli i arhitekture16391150
Umrežavanje računara: Od vrha ka dnu, prevod 6. izdanja38503500
Veb programiranje935850
Zbirka zadataka za pripremu prijemnog ispita iz matematike na Računarskom fakultetu14301000

Srednjoškolski užbenici

KnjigaPuna cenaAkcijska
C++ Osnove programiranja935850
Metodička zbirka zadataka iz programiranja sa rešenjima u Pascalu12651150
Osnovi programiranja u okruženju grafičkih OS: Programski jezik C#440400
Osnovi programiranja u okruženju grafičkih OS: Programski jezik C#: Priručnik za nastavnike220200
Veb programiranje935850

Reviews

Još nema komentara.

Budite prvi koji će te ostaviti utisak “Veb programiranje”